Strona Główna
 

 
ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
 
- OGŁOSZENIA

FIRMY ► | NOCLEGI | RESTAURACJE | PRZYJĘCIA | URODA | ZDROWIE
Ogłoszenia - OFERUJĘ »  + Dodaj ogłoszenie  
OFERUJĘ
Wpisz szukane słowo lub frazę.   
Antyki, Sztuka
Biuro, Języki obce
Budownictwo
Dla dzieci
Dom, Ogród
Edukacja, Kursy, Szkolenia
Elektronika i AGD
Finanse, Ubezpieczenia
Gastronomia
Książki, Poligrafia
Motoryzacja
Muzyka, Film
Narzędzia, Maszyny
Nieruchomości, Lokale
Odzież, Obuwie
Praca
Prawo
Transport
Turystyka, Sport
Uroczystości, Śluby
Uroda, Zdrowie
Zwierzęta

 » Muzyka, Film

Serenada wraz z zespołem 4Dreamers zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
tel.
Już w najbliższą sobotę 11 stycznia, Centrum Serenada zamieni się w miejsce przepełnione dobrocią serc i wzajemnym wsparciem za sprawą 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego sztab będzie również w Serenadzie.
Już w najbliższą sobotę 11 stycznia, Centrum Serenada zamieni się w miejsce przepełnione dobrocią serc i wzajemnym wsparciem. Te wszystkie piękne emocje pojawią się za sprawą 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którego sztab będzie również w Serenadzie. Na odwiedzających czekają licytacje wyjątkowych przedmiotów, liczne atrakcje i pokazy artystyczne, a także możliwość realnej pomocy. Gwiazdą wieczoru będzie zespół 4Dreamers.

Kuba, Max, Tomek i Mateusz to ulubieńcy nastoletnich fanów popu – czwórka niezwykle zdolnych i pewnych siebie wokalistów. Śpiewają o przyjaźni, miłości i o tym, co spotyka ich każdego dnia. 4Dreamers to prawdziwa energetyczna bomba i odkrycie polskiego rynku muzycznego. Poznali się dzięki programowi „The Voice Kids”, gdzie połączyła ich przyjaźń oraz pasja do muzyki. Występ zespołu 4Dreamers rozpocznie się od godziny 17.00.

Oprócz wyjątkowego koncertu i pełnych emocji licytacji, podczas finału WOŚP w Serenadzie na wszystkich gości czekać będą również dodatkowe atrakcje. O jedną z nich – pokaz i naukę tańca towarzyskiego oraz discofox – zadbają tancerze z FunkyFree – Dance Studio. Gorącą atmosferę zapewnią również tancerze ze szkoły tańca latynoamerykańskiego. W Serenadzie pojawi się także specjalne miasteczko ruchu drogowego przygotowane przez Straż Miejską, gdzie wszyscy chętni będą mogli sprawdzić swoją znajomość przepisów ruchu drogowego. Nie zabraknie również miejsca dla zdrowia. O to postarają się specjaliści z Medisłuch oraz Studenckie Koło Naukowe Opieki Położniczej UJ .

Wielkie, sobotnie świętowanie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Serenadzie rozpocznie się od godz. 12:00, a koncert zespołu 4Dreamers odbędzie się o 17:00. Wydarzenia poprowadzi energiczny dziennikarz – Marek Rusinek, który rozgrzeje publiczność i zachęci do udziału w licytacjach.

28. Finał Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie przebiegał pod hasłem „Wiatr w żagle”. W tym roku zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem takich dziedzin medycyny jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.
Centrum Serenada
al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków
https://centrumserenada.pl/#!/
08-01-2020

 Dodaj ogłoszenie
 
 Copyright © 2002-2020 KRAKÓW ZAPRASZA Kontakt z Redakcją
     
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone w ogłoszeniach.