Strona Główna
 

 
ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
 
- OGŁOSZENIA

FIRMY ► | NOCLEGI | RESTAURACJE | PRZYJĘCIA | URODA | ZDROWIE
Ogłoszenia - OFERUJĘ »  + Dodaj ogłoszenie  
OFERUJĘ
Wpisz szukane słowo lub frazę.   
Antyki, Sztuka
Biuro, Języki obce
Budownictwo
Dla dzieci
Dom, Ogród
Edukacja, Kursy, Szkolenia
Elektronika i AGD
Finanse, Ubezpieczenia
Gastronomia
Książki, Poligrafia
Motoryzacja
Muzyka, Film
Narzędzia, Maszyny
Nieruchomości, Lokale
Odzież, Obuwie
Praca
Prawo
Transport
Turystyka, Sport
Uroczystości, Śluby
Uroda, Zdrowie
Zwierzęta

 » Uroda, Zdrowie

Trener Personalny Dietetyk Kraków Prądnik Czerwony 1 Trening DARMOWY
tel. 514443506
dominik.domagala.97@gmail.com
Dominik Domagała Trener Personalny
Cześć! Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, dietetykiem. W przeszłości schudłem 25kg i utrzymuję wagę od 5 lat. Odchudziłem też własną mamę 20kg (78kg -> 58kg) w 6 miesięcy!
Cześć! Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, dietetykiem. W przeszłości schudłem 25kg i utrzymuję wagę od 5 lat. Odchudziłem też własną mamę 20kg (78kg -> 58kg) w 6 miesięcy, ZOBACZ SAM, efekty na moim profilu Facebook, a film na YouTube: Dominik Domagała. Teraz razem z podopiecznymi osiągamy wspaniałe efekty, ty też możesz je mieć.


Prowadzę treningi personalne w Krakowie, Aleja Bora-Komorowskiego 25 (All For Body Prądnik Czerwony) oraz współpracuję z podopiecznymi On-line.


Być może dzisiaj nie jesteś zadowolony ze swojej sylwetki, wyglądu, ciała i kondycji. Może brakuje Ci motywacji do zmiany, masz dosyć morderczych treningów, efektu jo-jo, kolejnej diety “cud”, która jak się domyślasz - nie przynosi oczekiwanych efektów. Czujesz, że stoisz w miejscu i nie wiesz jak ruszyć na przód? Wiem co czujesz. Poznałem te wszystkie problemy dzięki pracy z podopiecznymi. Jestem przekonany, że pomogę i Tobie.


Nie ważne w jakim wieku jesteś. Pomogę Ci wyglądać i czuć się lepiej, zgubić zbędne kilogramy bez efektu jo-jo, utrzymać wagę, nabrać masy mięśniowej, wyrzeźbić atrakcyjną i zdrową sylwetkę, poprawić stan zdrowia, samopoczucie oraz cele, które są dla Ciebie ważne.


W treningach kładę nacisk na ogólną sprawność fizyczną, dzięki czemu pozbędziesz się dolegliwości bólowych kolan, bioder, pleców oraz wady postawy. Nauczysz się poprawnie wykonywać ćwiczenia, zadbasz o podstawowe wzorce ruchowe, które przekładają się na codzienne funkcjonowanie. Wzmocnisz swoje ciało, zyskasz lepszą sprawność fizyczną, siłę, kondycję, wytrzymałość oraz unikniesz w przyszłości niechcianych bólów czy kontuzji.

Wprowadzę Cię w świat fitness z rozsądkiem i luźnym podejściem. Nauczysz się zdrowego podejścia do odżywiania oraz aktywności fizycznej, tak żeby kolejne lata Twojego życia były pełne energii i chęci do działania.

Zapewniam, że z treningu wyjdziesz naładowany pozytywną energią, większą pewnością Siebie, satysfakcją z przekroczenia kolejnych swoich granic oraz kolejną dawką wiedzy, bo lubię edukować swoich podopiecznych, by w przyszłości mogli poradzić Sobie samemu.

*UWAGA! Od sukcesu dzieli Cię jedna wiadomość! Jeśli chcesz odebrać pierwszy bezpłatny trening personalny wraz z konsultacją żywieniową w Krakowie lub darmową konsultację online z profesjonalnym wywiadem trenerskim - wyślij do mnie wiadomość lub zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji. Wielka zmiana zaczyna się od pierwszego kroku.

*** Ilość miejsc ograniczona! Nie czekaj, szkoda życia ...
http://Bit.ly/FacebookDodo
17-02-2020

 Dodaj ogłoszenie
 
 Copyright © 2002-2020 KRAKÓW ZAPRASZA Kontakt z Redakcją
     
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone w ogłoszeniach.