Strona Główna
 

 
ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
 
- OGŁOSZENIA

FIRMY ► | NOCLEGI | RESTAURACJE | PRZYJĘCIA | URODA | ZDROWIE
Ogłoszenia - OFERUJĘ »  + Dodaj ogłoszenie  
OFERUJĘ
Wpisz szukane słowo lub frazę.   
Antyki, Sztuka
Biuro, Języki obce
Budownictwo
Dla dzieci
Dom, Ogród
Edukacja, Kursy, Szkolenia
Elektronika i AGD
Finanse, Ubezpieczenia
Gastronomia
Książki, Poligrafia
Motoryzacja
Muzyka, Film
Narzędzia, Maszyny
Nieruchomości, Lokale
Odzież, Obuwie
Praca
Prawo
Transport
Turystyka, Sport
Uroczystości, Śluby
Uroda, Zdrowie
Zwierzęta

 » Praca

Nabór do programu dla osób po zakładzie karnym, placówce opiekuńczej, Młodzieżowym Ośrodku
tel. 883340209
rekrutacja@fundacjasustinae.org
Fundacja Sustinae
Fundacja Sustinae zaprasza do udziału w programie aktywizacji zawodowej i edukacyjnej dla młodych osób w wieku 18-29 lat.
Jeśli szukasz pracy lub pracujesz na umowie krótkoterminowej- dołącz do programu "Aktywna przyszłość"! Program pomoże Ci odnaleźć swoją ścieżkę kariery zawodowej oraz ułatwi wejście na rynek pracy! Udział w programie jest bezpłatny!Wymogi formalne:1️/ wiek od 18 do 29

2/ nieucząca się w trybie dziennym, osoba niepracująca lub pracująca na umowie tymczasowej

3/ w ciągu ostatnich 2 lat opuszczenie młodzieżowego ośrodka wychowawczego | socjoterapii | zakładu poprawczego | zakładu karnego, aresztu śledczego | placówki opiekuńczo-wychowawczej| rodziny zastępczej | lub osoba obecnie przybywająca w domu samotnej matkiWszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu!Oferujemy:

1. szkolenia zawodowe z uzyskaniem certyfikatu oraz uprawnień w wymiarze do 150 godz. Za udział w szkoleniu otrzymasz wynagrodzenie!

Np. kursy na pracownika biurowego, kursy z uprawnieniami obsługi koparko--ładowarki, budowlane, wózek widłowy, kasa fiskalna, kursy grafiki komputerowej i inne według potrzeb Uczestnika!2. Wsparcie pośrednika pracy w podjęciu lub zmianie zatrudnienia. Finałem programu będzie dla Ciebie podjęcie pracy! Pośrednik pracy pomoże Ci w kontakcie z pracodawcą, w negocjacji warunków zatrudnienia.3. W ramach programu możesz skorzystać z pomocy psychologa i cocha! Jeśli natomiast potrzebujesz wsparcia w opiece nad dzieckiem - możemy przez okres 3 miesięcy pokryć koszt żłobka lub przedszkola w wysokości 415 zł/miesiąc!

4. Uzyskanie zaświadczeń o podjętych działaniach aktywizacyjnych do OPS/GOPS/MOPS lub Kuratora.Fundacja Sustinae zaprasza!

Liczba miejsc ograniczona!_Do programu zapraszamy osoby do 29 r.ż. które opuściły Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy/Socjoterapii, zakład poprawczy, instytucję pieczy zastępczej tj. dom dziecka, rodzinę zastępczą, placówkę opiekuńczo-wychowawczą, specjalny ośrodek szkolno-wychowawczy, osoby po zakładzie karnym, areszcie śledczym oraz osoby obecnie przebywające w domu samotnej matki.
http://fundacjasustinae.org/fundacja-sustinae-rozpoczyna-realizacje-nowego-projektu-aktywna-przyszlosc-rerkutacja-juz-trwa/
26-02-2020

 Dodaj ogłoszenie
 
 Copyright © 2002-2020 KRAKÓW ZAPRASZA Kontakt z Redakcją
     
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone w ogłoszeniach.