POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


  ARCHIWUM  
   
ARCHIWUM     zobacz wydarzenia archiwalne
ARCHIWUM     zobacz wszystkie wydarzenia archiwalne

 
14-09-2019      -  
Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 "Krzesławice"
Koncert "Pożegnanie Lata"
Wystąpią: „Robert Kasprzycki Band” i „Julia Mii” z zespołem
Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 "Krzesławice"

os. Na Stoku 27b
31-704 Kraków
0126452714

http://www.mdkfort49.krakow.pl
imprezy@mdkfort49.krakow.pl
dziedziniec forteczny MDK Fort 49 "Krzesławice"
os. Na Stoku 27b
Dzielnica XVII - Wzgórza Krzesławickie
godz. 19:00
WSTĘP WOLNY       
 
Muzyka
14 września br., na dziedzińcu fortecznym MDK Fort 49 „Krzesławice”, os. Na Stoku 27b, Kraków wystąpią znakomici artyści „Robert Kasprzycki Band” i „Julia Mii” z zespołem.
Na muzyczno – poetyckie pożegnania lata zapraszają organizatorzy: Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice” oraz Rada Dzielnicy XVII–Wzgórza Krzesławickie. Koncert będzie niepowtarzalnym wydarzeniem dla szerokiego grona słuchaczy i miłośników piosenki poetyckiej
i autorskiej. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00. Zapowiada się wspaniała muzyczna uczta.

Punkty odbioru bezpłatnych zaproszeń od 29 sierpnia 2019 roku:
Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice”, os. Na Stoku 27b; Rada Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie, os. Na Stoku 15; Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, os. Zgody 1; E-Foto, os. Centrum B3; Nowohuckie Centrum Kultury, al. Jana Pawła II 232; InfoKraków, ul. św. Jana; InfoKraków w Pawilonie Wyspiańskiego przy pl. Wszystkich Świętych; InfoKraków, os. Zgody 7.

Robert Kasprzycki, związany z Krakowem znany śpiewający autor (m.in. Nieba do wynajęcia), ale i showman obdarzony niesamowitym poczuciem humoru, przygotował specjalny program, gdzie „wziął na warsztat” ważnych dla niego poetów piosenki. W programie koncertu znajdą się m.in. piosenki Leonarda Cohena, Wojciecha Bellona, Bułata Okudżawy czy Georgesa Brassensa i Marka Tercza, ale pojawią się również autorskie piosenki. Robert Kasprzycki ma na koncie cztery studyjne albumy, a single z jego płyt miesiącami gościły na Liście Przebojów Radiowej Trójki. Robertowi Kasprzyckiemu na scenie towarzyszyć mu będą znakomici muzycy z formacji Kasprzycki Band, z którymi na stałe współpracuje (Krzysztof Wyrwa – bas akustyczny, Adam Zadora – instrumenty perkusyjne, Max Szelęgiewicz – gitara).

„Julii Mii” z zespołem. Artystka debiutowała w wieku lat 16 w disney’owskim reality show „My Camp Rock”, w którym Robert Amirian powiedział, że wnosi na scenę prawdę, muzykę i autorytet. Kolejnym scenicznym doświadczeniem był udział w programie „Bitwa na Głosy” w zespole Braci Golec, a następnie w „Must be the Music”, gdzie dotarła do półfinału, a Darek Maciborek z RMF FM nominował ją do finałowej dzikiej karty,a Elżbieta Zapendowska ogłosiła ją najczyściej śpiewającą wokalistką całej edycji programu. W międzyczasie Julia Mii zaśpiewała podczas Miss Nastolatek oraz Miss Supranational w Płocku (TV4), zagrała dziesiątki koncertów podczas pokazów mody, eventów, w pubach i restauracjach, głównie w centralnej i południowej Polsce, udzieliła wywiadów do m.in. radia Eska, VOX, OFF radia Kraków, Czwórki Polskiego Radia, Polskiego Radia Opole. W 2018 roku do sieci trafił jej pierwszy singiel „Trapped”, który utrzymany jest w klimatach muzyki akustycznej z domieszką subtelnej elektroniki, a w listopadzie 2018 roku pojawił się drugi singiel w języku polskim „Blade niebo”. W ostatnim czasie, „Blade niebo” czyli mieszanka muzyki alternatywnej i POP-u z elementami elektroniki i ambientu, pojawiło się w OFF Radiu Kraków, w audycji „Grająca Szafa” Polskiego Radia Kraków, w Czwórce, a przez 6 tygodni znajdowało się na liście przebojów Polskiego Radia Olsztyn. Na początku 2019 roku Julia Mii z zespołem zagrała mini koncert unplugged w Czwórce Polskiego Radia, parę tygodni później pojawili się w programie śniadaniowym “O!Polskie o poranku” oraz zaprezentowali autorski materiał w jednej z audycji Radia Opole. W międzyczasie, Julia Mii została finalistką konkursu Radia Kraków “MEGAFON”, dzięki czemu miała okazję zagrać na festiwalu muzyki alternatywnej “Green ZOO Festival” w klubie RE.
 
http://www.mdkfort49.krakow.pl
Miejsce:
dziedziniec forteczny MDK Fort 49 "Krzesławice"
os. Na Stoku 27b
Dzielnica XVII - Wzgórza Krzesławickie
 
Godz.
godz. 19:00

 
 
   

 
 
 

BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2020


Polskie Niezależne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury