Program 62. Krakowskich Zaduszek Jazzowych 3 9 XI 2017
KRAKW WIELICZKA TRZEBINIA LANCKORONA ZABIERZW
www.krakowskiezaduszkijazzowe.dt.pl
3 XI
9. Wielickie Zaduszki Kulturalne
WIELICZKA, ul. Daniowicza 10 Kopalnia Soli Wieliczka
godz. 19.00 (zjazd do kopalni od godz. 17.30)
KONCERT IN MEMORIAM JAROSAW MIETANA i JANUSZ STEFASKI
MICHA WIERBA & RONNIE BURRAGE The Holographic Principle
Micha Wierba keybs, seaboard, voc, Marcin Chatys bg,
Ronnie Burrage dr, keybs, voc
gocinnie Marek Stryszowski saxs, voc
STORIES KRZYSZTOF PUMA PIASECKI / JZEF SKRZEK
Krzysztof Puma Piasecki g, Jzef Skrzek keybs,
Micha Dziewiski dr
_________________________________________________________
4 XI
ZABIERZW, ul. lska 57 Grube Ryby
godz. 19.00
KONCERT IN MEMORIAM ANDRZEJ ZAUCHA
ELECTRIC SHEPARD
LANCKORONA 101 Cafe Arka
godz. 19.00
JAZZ BLUES & JOY BAND
Marek Michalak - tb, voc, Wojtek Groborz - p, Wojtek Szwugier - bass
KRAKW, ul. Witolda Budryka 4 Klub Studio
godz. 20.00
SIMON PHILLIPS PROTOCOL IV
KRAKW, ul. Mazowiecka 21 Dali Club
godz. 20.30
Nie stanie si nic WORKAHOLIC
________________________________________________________
5 XI
TRZEBINIA, ul. J.Pisudskiego 47a Dwr Zieleniewskich
godz. 18.00
KONCERT IN MEMORIAM ANDRZEJ CUDZICH
PIOTR WOJTASIK QUARTET
Piotr Wojtasik tp, Marcin Kaletka sax,
Adam Szabas Kowalewski bass, Stephen McCraven dr
KRAKW, Rynek Gwny 28 Harris Piano Jazz Bar
godz. 21.30
KONCERT IN MEMORIAM JERZY BEZUCHA
TORTILLA
Michalina Zwierzychowska voc, Maurycy Mczekalski g,
Dawid Wydra harm, tp, Tomek Przymorski bg,
Sylwester Popawski dr
________________________________________________________
6 XI
KRAKW, ul. Stolarska 12 bazylika oo. Dominikanw
godz. 19.30
XXXI Msza w. Jazzowa
KRAKW, ul. Szewska 12 Piec Art Acoustic Jazz Club
godz. 21.00
KONCERT IN MEMORIAM JAN JARCZYK i HENRYK SABOSZOWSKI
NIOGI JAZZ BAND
Guy Shkolnik p, Omri Abramov saxs, EWI
_________________________________________________________
7 XI
KRAKW, Rynek Gwny 28 Harris Piano Jazz Bar
godz. 21.30
KONCERT IN MEMORIAM JAN KUDYK i ANDRZEJ JAKBIEC
ADAM KAWOCZYK KWARTET
Adam Kawoczyk - tp, Dominik Wania p,
Maciej Adamczak bass, Grzegorz Masowski dr
__________________________________________________________
8 XI
9. Wielickie Zaduszki Kulturalne
WIELICZKA, ul. Jedynaka 16 REakcja
godz. 19.00
KONCERT IN MEMORIAM WIESIEK SIEKIERSKI i PRZEMEK GWODZIOWSKI
FUNK DE NITE
Ryszard Krawczuk lead, sax, Piotr Grzlewicz g,
Piotr "Quentin" Wojtanowski bg, Artur Malik dr
gocinnie ANDY NINVALLE raper
KRAKW, ul. M.Konopnickiej 17 - ICE Krakw Congress Centre
godz. 20.00
TROMBONE SHORTY & ORLEANS AVENUE
KRAKW, ul. Szewska 12 Piec Art Acoustic Jazz Club
godz. 21.00
KONCERT IN MEMORIAM GRZEGORZ SCHNEIDER
2 GEGEN 3
Jule Roberg voc, Sonja Beeh tb, Lennart Jahn p,
Fabian Misch db, Leon Saleh dr
___________________________________________________________
9 XI
KRAKW, al. Jana Pawa II 232 Nowohuckie Centrum Kultury
godz. 19.30
KONCERT IN MEMORIAM ZBIGNIEW SEIFERT i ANDRZEJ MROWIEC
GIGANCI POLSKIEGO nie tylko... JAZZU
LABORATORIUM
Janusz Grzywacz keybs, Marek Stryszowski saxs, voc,
Krzysztof cieraski bg, Marek Raduli g, Grzegorz Grzyb dr,
specjalni gocie:
Rasm AlMashan voc, O.S.T.R. - raper
ADAM BADYCH & HELGE LIEN
Adam Badych viol, Helge Lien p
KRAKW, Rynek Gwny 27 Piwnica pod Baranami
godz. 21.00
KONCERT IN MEMORIAM JANUSZ MUNIAK
D Z I E D Z I C TEMPO
Krzysztof Dziedzic dr, Robert Szewczuga bass,
Piotr Wyleo rhodes, p, Olaf Wigier sax, Mr.Krime turntables,
gocinie APOSTOLIS ANTHIMOS g, perc
|