POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj wydarzenie Dodaj relację Rejestracja Logowanie  

 KALENDARZ
INSTYTUCJE KULTURY ▼ KATEGORIE WYDARZEŃ ▼ WYDARZENIA KRONIKA RELACJE NASZ PATRONAT DNI BEZPŁATNE W MUZEACH


  ARCHIWUM  
Kategorie wydarzeń
 
Film
Kabaret
Literatura
Muzyka
Plastyka
Sport
Taniec
Teatr
Wystawy różne
Wydarzenia inne
 
Bezpłatne

Dla dzieci

Wspólne: dla dzieci i dorosłych

Dla seniorów

Festiwale

Biznesowe

Klubowe

Odbywające się online NOWOŚĆ
 
 
06-05-2019       
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone
Serenada ogłasza maj miesiącem wszystkich mam!
ZAPRASZA
Centrum Serenada
Al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
https://www.facebook.com/serenadakrakow
miejsce:
Centrum Serenada
BEZPŁATNE
» Wydarzenia inne
Dzień Matki to wyjątkowe święto pełne miłości, wdzięczności i ciepła. Aby rozszerzyć radość płynącą z bycia mamą, w Serenadzie świętowanie będzie trwało przez cały miesiąc! Specjalnie dla mam odbędą się aż cztery spotkania z wyjątkowymi kobietami pełnymi inspiracji, wiedzy i wewnętrznej siły, którą przekażą uczestniczkom.

W trosce o wszystkie mamy, Centrum Serenada przygotowało specjalny majowy cykl spotkań, który odbywa się w ramach klubu MAM MOC – jedynego tego rodzaju programu dla mam działającego w Centrum Handlowym w Krakowie. Podczas warsztatów z Moniką Jurczyk, Pauliną Holtz, Anetą Wątor i Moniką Mrozowską, uczestniczki będą mogły porozmawiać na ważne tematy, a także spędzić wartościowy czas w towarzystwie innych mam, wymieniając się doświadczeniami, poradami i dając sobie wzajemne wsparcie. Wszystko po to, aby każda z kobiet mogła się poczuć naprawdę wyjątkowo! Warsztaty będą odbywały się w każdy poniedziałek, w trzech grupach – o godz. 16.45, 18.15 oraz 19.45.

Okulary idealne – rozmowa ze stylistką

Pierwsze z nich pt. „Okulary jako wyróżnik stylu – dobór oprawek do kształtu twarzy” odbędzie się już 6 maja w Trendy Opticians w Serenadzie i poprowadzi je osobista stylistka Monika Jurczyk, znana również jako OSA. Znana kreatorka stylu i autorka książek pomoże uczestniczkom dobrać odpowiednie oprawki, doradzi i odpowie na pytania.

Zdrowa mama to szczęśliwa mama

Kolejne z cyklu czterech spotkań, będzie miało miejsce w sklepie Martes Sport w poniedziałek 13 maja. Poprowadzi je niezawodna Paulina Holtz – Ambasadorka Świadomej Mamy, aktorka filmowa i teatralna oraz autorka książek. Tematem spotkania będzie „Szczęśliwa mama w zdrowym ciele”.

Zarządzanie sobą w czasie

Trzecie spotkanie dla mam w Serenadzie pt. „Zarządzanie sobą w czasie z Kaizen – jak być skuteczną, zamiast wiecznie zajętą?” poprowadzi Aneta Wątor. Autorka projektu „Kobieta w biznesie”, autorka bloga, trenerka Kaizen i szkoleniowiec. Warsztaty z Anetą to nie tylko ogromna dawka przydatnej wiedzy, ale również inspirujące spotkanie dla wszystkich kobiet, które pragną się rozwijać i zoptymalizować swoją pracę i życie. Spotkanie odbędzie się 20 maja w Świecie Książki.

Przepis na sukces – kulinarne inspiracje

Ostatnie z cyklu spotkań odbędzie się 27 maja i jego tematem będzie „Zdrowa kuchnia dla mam”. Poprowadzi je Monika Mrozowska – mama trójki dzieci, autorka książek o diecie i zdrowym odżywianiu (m.in. „EKOnomiczna Kuchnia”) oraz propagatorka zdrowego odżywiania, znana z programu „Dzień Dobry TVN”. Podczas warsztatów z Moniką, uczestniczki dowiedzą się co jeść oraz jak przygotowywać pyszne, a przede wszystkim zdrowe i zbilansowane posiłki. Miejsce spotkania zostanie podane niebawem.

Wstęp na każde ze spotkań jest wolny, można się na nie zapisać pisząc wiadomość prywatną na profilu Serenady na Facebooku albo wysyłając maila na adres: wydarzenia@centrumserenada.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.
Miejsce:
Centrum Serenada
Godz.
WYDARZENIE ARCHIWALNE, już zakończone

 
 

BIBLIOTEKI  |  CENTRA KULTURY  |  GALERIE  |  KABARETY  |  KINA  |  KLUBY  |  MUZEA  |  MUZYCZNE  |  SPORT  |  STOWARZYSZENIA  |  TANECZNE  |  TEATRY  |  INNE


Dodaj wydarzenie    |    Dodaj relację    |    Rejestracja  |  Logowanie


 Copyright © 2002-2020


Polskie Niezależne Media
 

 O patronacie medialnym    |    Kontakt z Redakcją

 Serwis Dziś w Krakowie jest w całości finansowany przez Fundację Promocji Kultury